Odvetniki · Odvetnik

Hieng Gregor

Naslov: Stari trg 2 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1000 Ljubljana
E-pošta: gregor.hieng@siol.net
Tel: 01 251-30-77 425-82-76
GSM: 041 795-932
Fax: 01 251-30-77 425-82-76
Tuji jeziki: Angleščina
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Hieng Gregor
Področja prava: Kazensko, Gospodarsko

Hartman Zoran

Naslov: Dunajska 10 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1000 Ljubljana
E-pošta: z.hartman@siol.net
Tel: 01 430-08-08
GSM: 041 663-288
Fax: 01 430-08-09
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Hartman Zoran

Hebar Martin

Naslov: Partizanska 12 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 2000 Maribor
E-pošta: martin.hebar@gmail.com
Tel: 02 252-56-98 251-68-85
Fax: 02 252-56-98 251-68-85
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Hebar Martin
Področja prava: Civilno, Delovno, Gospodarsko, Mednarodno, Upravno, Ustavno, Kazensko

Hari Danilo

Naslov: Slomškova 11, P.P.147 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 9000 Murska Sobota
E-pošta: danilo.hari@siol.net
Tel: 02 536-11-20
GSM: 041 772-411
Fax: 02 536-11-21
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Hari Danilo

Hajtnik Zoran

Naslov: Slovenska cesta 24 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1234 Mengeš
E-pošta: zoranhajtnik@siol.net
Tel: 01 723-72-06, 723-78-75, 723-08-83
Fax: 01 723-08-84
Tuji jeziki: Angleščina, Srbščina, Hrvaščina
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Hajtnik Zoran
Področja prava: Civilno, Gospodarsko, Delovno

Hafner Ladislav

Odvetniška pisarna Cerar-Hafner o.p.,d.n.o.

Naslov: Kersnikova ulica 6/Ii Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1000 Ljubljana
E-pošta: odv.cerar-hafner@siol.net
Tel: 01 434-46-74
GSM: 041 686-352
Fax: 01 433-51-64
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Hafner Ladislav

Gruden Janez

Naslov: Prešernova C. 3 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1000 Ljubljana
E-pošta: odvetnistvo.gruden@siol.net
Tel: 01 425-82-64
Fax: 01 426-85-10
Tuji jeziki: Nemščina
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Gruden Janez
Področja prava: Civilno, Gospodarsko, Delovno, Upravno

Gujt Emilija

Naslov: Trubarjeva 4 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 2000 Maribor
Tel: 02 251-07-94
Fax: 02 252-47-94
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Gujt Emilija

Grossman Igor

Naslov: Resljeva cesta 44 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1000 Ljubljana
E-pošta: igor.grossman@moj.net
Tel: 01 430-23-30 430-23-34 430-23-35 232-76-08
Fax: 01 232-76-08
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Grossman Igor

Grosman Borut

Naslov: Resljeva cesta 44 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1000 Ljubljana
E-pošta: borut.grosman@siol.net
Tel: 01 430-23-30 430-23-34 430-23-35 232-76-08
Fax: 01 232-76-08
Tuji jeziki: Nemščina, Angleščina, Hrvaščina, Italijanščina, Srbščina
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Grosman Borut
Področja prava: Civilno, Gospodarsko

Gros Jurij

Naslov: Baragov trg 1 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 8210 Trebnje
E-pošta: odvetnik.gros@siol.net
Tel: 07 346-62-15
Fax: 07 346-62-16
Tuji jeziki: Angleščina
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Gros Jurij

Grobelnik Boris

Odvetniška družba Grobelnik in partnerji o.p.,D.N.O

Naslov: Dalmatinova ulica 11 Prikaži na zemljevidu
Kraj: 1000 Ljubljana
E-pošta: boris.grobelnik@grobelnik-op.si
Tel: 01 300-02-50
GSM: 041 602-202
Fax: 01 300-02-60
QR vCard:
QR vCard koda odvetnik Grobelnik Boris